З 24 по 30 серпня 2013 року у місті Каспічан (Республіка Болгарія) проходив чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту серед дорослих та юніорів. У чемпіонаті взяли участь понад 160 спортсменів з 14 країн. Команду України представляли 8 юніорів з різних куточків нашої батьківщини. Олександр Головін, Борис Оліфіров, Роман Таран та Кирило Проценко – вихованці Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, тренером яких є Ігор Волканов – президент Федерації авіамодельного спорту України, тренер збірної команди України. У класах моделей серед юніорів S8D українські моделісти посіли друге командне місце, а в S6A третє, золоту медаль в особистому заліку цього класу отримав Олександр Головін. Достойні результати показали й інші члени команди, так, з 25 можливих вони зайняли 4, 5, 7, 8, 10 місця. А колишній вихованець Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Олександр Лашко став чемпіоном у класі висотних моделей S1В у складі команди спортсменів. Урочисте закриття змагань завершилось передачею прапору наступним організаторам чемпіонату Європи – делегації з України. Вітаємо переможців і всіх членів команди зі здобутими нагородами та високими результатами.