0 418
Відсьогодні можна спостерігати за роботою МОНмолодьспорту наживо на порталі ПедПРЕСА! 6 Червня, 2012 Педагогічна Преса

Новий унікальний сервіс – прямі он-лайн трансляції всіх найважливіших заходів у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту – відкривається на освітньому порталі ПедПРЕСА. Тепер кожен може спостерігати за тим, чим живе і куди прямує українська освіта, з перших вуст дізнаватися про нові програми і реформи.

Зовсім скоро на ПедПРЕСі з’явиться ще один новий і цікавий розділ «Відеоуроки». Вже тепер ми готуємо оригінальний цикл відеосюжетів, в яких досвідчені психологи Київського Центру томалогії дадуть поради батькам майбутніх першокласників. Мами й тата дізнаються, як підготувати дитину до першого року в школі та як самим пережити зміни в житті чада без стресів.

Нагадаємо, що 7 червня в режимі он-лайн відвідувачі порталу зможуть стежити за нагородженням переможців Всеукраїнського огляду на кращий інтернет-сайт дошкільного навчального закладу. Учасників конкурсу привітають міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, представники міністерства, керівництво видавництва «Педагогічна преса» та ЗМІ. ДИВИТИСЬ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *