«Free Games. Територія екстриму» стартує 7 вересня - клубы в Испании7 вересня об 11:00 у парку Дружби Народів розпочнеться осінній спортивно-музичний фестиваль екстремальних видів спорту «Free Games. Територія екстриму».

Так, у рамках фестивалю, вперше в Україні, відбудеться яскраве, захопливе спортивне змагання – перегони на виживання «Kozak challenge», під час якого учасникам доведеться подолати найрізноманітніші перешкоди, підкорити висоту і воду та виявити стійкість у найскладніших умовах.

Також у програмі – Міжнародні змагання з вейкбордингу «Ukrainian open». Організатори запевняють – висока майстерність ковзання на воді, найскладніші стрибки та святкова атмосфера очікує на всіх учасників і гостей змагань.

Крім того, шанувальників велосипедних трюків вразить неймовірне видовище – змагання з «Dirt Jumping» у двох категоріях учасників: ВМХ і МТВ. Спортсмени демонструватимуть вищий пілотаж на етапі кваліфікації і тільки найкращі райдери вийдуть у фінал.

До уваги відвідувачів буде представлено і всеукраїнський чемпіонат з фрірану, змагання на пілоні «Pole Dance Battle», фінальний етап відкритого чемпіонату Києва з пляжного волейболу серед чоловічих команд, змагання зі стрибків на батуті, відкритий кубок серед позашляхових радіокерованих автомоделей, стрибки райдерів літніх і зимових видів спорту на подушку в дисципліні «Big Air», чемпіонат Києва з петанку і багато іншого. Усі активності супроводжуватимуть 10 кіловатів звуку в форматі open air на супермузичному автомобілі Challenger, битви діджеїв, танцювальні виступи та багато сюрпризів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *