Навчати дітей не лише за партами, а й у музеях пропонують педагогам.  Управління освіти спільно з музеями міста працює над проектом проведення  уроків інтегровано. Так навчання стане не лише цікавішим, а й ефективнішим, оскільки те, чого навчають, можна буде побачити на власні очі, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У рамках проекту «Єдиний освітньо-культурний простір м. Львова» Навчально-методичний центр освіти розробив модельні уроки. Їх мета – залучити музеї до співпраці зі школами і як результат –  навчання проходитиме ефективніше. Для реалізації проекту використовують фонди Національного музею ім. А. Шептицького, Львівської картинної галереї, Палацу Потоцьких, Музею релігії, та Музею ім. Соломії Крушельницької.

«Орієнтуємось цього разу на суспільно-гуманітарний напрям, естетику, дошкільне навчання та навчання початкових класів. Розпочнуться такі уроки вже в листопаді-грудні, зараз завершився лише перший, підготовчий етап. Усі вчителі вже мають можливість ознайомитись з методичними матеріалами та починати за ними працювати з дітьми», – розповіла Тетяна Ольшанецька, в. о. директора Навчально-методичного центру освіти м. Львова.

Нагадаємо, що такі уроки цьогоріч уже проводили у квітні, використовуючи експонати та фонди музеїв.

Урок з біології для 7-го класу – це був перший урок, з якого розпочинали проект.  Окрім того, проводили бінарний урок з української літератури та математики, на базі Палацу Потоцьких – біологія та іноземна мова, на базі Національного музею імені Андрея Шептицького – інформатика і хімія. Фізика була у Природничому музеї.

За матеріалами сайту galinfo.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *