Міністерство освіти і науки України повідомляє про оприлюднення 6 вересня 2013 року на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення») проекту наказу МОН «Про затвердження Положення про студентські (учнівські) квитки державного зразка». 

Проект акта розроблено на підставі законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 752 «Про створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти», Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого Указом Президента України від 20 квітня 2013 р. № 240 «Питання Міністерства освіти і науки України», та з метою визначення загального механізму замовлення, видачі, обліку та обігу студентських (учнівських) квитків державного зразка. 

Зауваження та пропозиції до цього проекту надсилати протягом одного місяця від дня оприлюднення проекту на електронну адресу: consultant.mari@gmail.com (головний спеціаліст юридичного департаменту МОН Ліснича Марина Сергіївна).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу