Уперше 10 вересня 2013 року в актовому залі Харківського національного університету радіоелектроніки відбудеться фестиваль «Стрибок у майбутнє». 

Головною метою фестивалю є залучення талановитої студентської молоді до створення нових ІТ-проектів міжнародного рівня. За результатами фестивалю Міністерству освіти і науки України будуть передані пропозиції щодо покращення підготовки фахівців в ІТ-галузі, створення в університетах середовища для розвитку інноваційної та підприємницької активності творчої молоді. 

На фестивалі виступлять експерти в галузі створення та розвитку нових ІТ-проектів. Усі учасники в режимі вільного спілкування зможуть поставити запитання, отримати експертну оцінку своєї ідеї та зав’язати корисні знайомства на майбутнє. 

Питання, які розглядатимуть на Фестивалі: пошук ідей; створення успішної команди; оцінка ідеї; прототип ідеї; як заявити про себе на весь світ. 

Фестиваль проходитиме перед проведенням кількох конкурсів ІТ-проектів: конкурс інноваційних проектів «IT-Kharkiv», FEST 2013 IDEA.

Цей захід розкриє механізм можливої участі IT-студентів в інноваційній та підприємницькій діяльності, допоможе їм: 

• створити свій IТ-проект світового рівня, який був би успішний; 

• дізнатися, які проекти зараз найбільш актуальні в сфері IТ; 

• поспілкуватися з кращими експертами в галузі створення IТ-проектів; 

• почути  цікаві доповіді експертів з України та інших країн Європи; 

• обговорити свої ідеї, взяти участь у мозковому штурмі, познайомитися з однодумцями.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу