Новий урок у школі. Профілактика дитячого електротравматизму - kjfНезвичайні заняття ось-ось стартують у школах Донбасу. Тепер разом із математикою, хімією та мовами дітям розповідатимуть про правила поводження з електроприладами й установками. У нових уроків благородна мета – профілактика дитячого електротравматизму.

Розкажуть про безпеку школярам фахівці: цього навчального року хочуть “начитати” з нового предмета понад 1,5 тисячі годин.

Уже готові й плани уроку – молодшим і старшим класам розкажуть про правила поводження з електроприладами в побуті, про те, що не можна влізати в електроустановки та наближатися до струмоведучих частин, про те, як треба поводитися поблизу енергооб’єктів і ліній електропередач. Для занять є навіть підручники, знаки і плакати.

– Причиною нещасних випадків, пов’язаних з ураженням електричним струмом, найчастіше є незнання елементарних правил електробезпеки або недбале до них ставлення, – вважає керівник Департаменту з гігієни та охорони праці компанії-організатора уроків Олександр Кужелєв. – Украй важливо попередити про небезпеку, яка загрожує через необережне поводження з електрикою, і зберегти життя та здоров’я дітей. Педагоги зазначають, що обережного поводження з електрикою навчають із дитинства і батьки, і вчителі. Але застереження, що звучать із вуст фахівців, мають сильніший вплив на дітей, примушують іншими очима подивитись на, здавалося б, загальновідомі істини.

За матеріалами сайту kp.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *