Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Андрій Запорожченко відвідав Запорізький колегіум № 98, де з нового навчального року впроваджується Національний проект «Відкритий світ».

Головне завдання проекту полягає у використанні в навчальному процесі інформаційно-комунікаційних технологій і створенні в навчальних закладах широкомасштабного доступу до  Інтернеу. Піонерами у цій справі і стали учні сьомих класів колегіуму № 98. Посадовець ознайомився зі спеціально обладнаними класами та поспілкувався з педагогами й школярами, які охоплені інтерактивним навчанням.

У рамках проекту створено цифрові лабораторії з хімії, біології та фізики, учні-семикласники забезпечені 30 нетбуками та 30 планшетами, встановлено п’ять мультимедійних інтерактивних комплексів і прокладено мережеву інфраструктуру.

«Цей проект серйозно змінює концепцію підготовки школярів. Використання найсучаснішого обладнання з високим рівнем програмного забезпечення дає змогу підняти навчальний процес на якісно новий щабель. Дітям дуже цікаво так навчатися. Навіть урок праці проводиться з елементами інтерактивного навчання, не кажучи про уроки мови й точних, природничих наук. Цей інноваційний підхід слід обов’язково поширювати. Сподіваємось, що з часом національний проект охопить і учнів інших класів, і всі навчальні заклади», – поділився враженнями Андрій Запорожченко

Наразі в області, крім Запорізького колегіуму № 98, Національний проект «Відкритий світ» упроваджується в Бердянській гімназії № 1 «Надія».

За інформацією Запорізької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу