Google запрошує охочих допомогти зробити карту України точнішою та кориснішою, а натомість обіцяє подарунки.

 

Карти Google створюються й оновлюються на основі даних з різних джерел: державної та комерційної інформації, супутникових зображень, панорамних знімків Street View, а також завдяки інформації, наданій самими користувачами Інтернет.

Сьогодні будь-який користувач за допомогою безкоштовного інструменту Картограф Google може поділитися своїми знаннями про Україну, щоб зробити більш актуальною інформацію про різні об’єкти в своєму регіоні.

Google Mapathon 2013 стартує 3 вересня і триватиме до 30 вересня 2013 року.

У конкурсі може взяти участь будь-який житель України віком від 18 років. Завдання учасників конкурсу полягає в тому, щоб додати якнайбільше нових об’єктів і змін на Google Карті України, таких як назви та адреси, місцеві дороги, велосипедні доріжки, лікарні, пам’ятники та багато іншого.

Користувачі, які внесуть найбільшу кількість затверджених змін, отримають цінні подарунки: найкращі 15 учасників конкурсу стануть власниками нових смартфонів або планшетів на базі ОС Android, ще 300 отримають фірмові футболки та сертифікати учасника конкурсу від Google.

Детальніше з правилами участі та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті конкурсу.

Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися за адресою g.co/MapUkraine2013, а потім за допомогою Картографа Google почати вносити зміни на Картах Google.

Щойно ваші доповнення будуть затверджені, вони одразу ж з’являться на Картах Google, Google Планета Земля і Картах Google для мобільних пристроїв, точно відображаючи ваш район.

Довідка: Картограф Google – це інструмент, який дає можливість користувачам швидко та легко додавати актуальну інформацію на Google Картах. У Картографі можна вибрати певну область карт і додати або оновити інформацію про цей регіон, орієнтуючись на свої знання або супутникові знімки.

 

 

За матеріалами Українська правда. Життя

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *