12-13 вересня 2013 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться Міжнародна наукова конференція «Ранньомодерна людина: простір, влада, право XVI-XVIII ст.». Конференцію, що об’єднає провідних істориків із різних країн світу, проводитимуть в університеті вперше. Надалі планується чергувати місце проведення (Київ – Краків).

Співорганізаторами конференції виступили: Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ, Україна), Інститут історії  Яґеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща).

На Конференцію запрошено Генрика Літвіна, Надзвичайного і Повноважного Посла Польщі в Україні. У заході візьмуть участь вітчизняні та зарубіжні історики, які досліджують різноманітні аспекти ранньомодерної історії України XVI-XVIII ст. та є визнаними фахівцями у своїх сферах наукових досліджень.

Збірник матеріалів конференції друкуватимуть у двох варіантах. Перший – мовами країн учасників, другий – англійською, для розповсюдження у провідні бібліотеки Європи та Північної Америки.

Метою такої співпраці є створення в майбутньому наукової школи з дослідження історії на теренах Центральної та Східної Європи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу