Вихідними днями на спортивно-веслувальній базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулися традиційні змагання відкритої першості спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи № 1 (м. Львів) з веслування на байдарках і каное, присвячені пам’яті заслуженого тренера України Богдана Мороза.

У змаганнях, які щороку проводяться за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, взяли участь 170 учасників, які представляли дитячо-юнацькі спортивні школи Львівської області, зокрема СДЮШОР № 1, ДЮСШ «Добротвір», ДЮСШ-3, СДЮШОР «Веслярик».

Цього року змагання проводилися серед юнаків та дівчат у трьох вікових групах: 1998 – 1999 р. н. на каное і байдарках (дистанції 200 і 500 метрів), 2000 – 2001 р. н. на каное і байдарках (дистанції 500 і 200 метрів), 2002 р. н. та молодші на каное і байдарках (дистанція 200 метрів).

Серед юнаків 1998 – 1999 р.н. на  дистанції 200 метрів не було рівних  учню СДЮШОР № 1 Притулі Роману. У двійках учні СДЮШОР № 1 в складі Дякуна Юрія та Притули Романа завоювали срібні медалі.

Серед наймолодших учасників кращими у байдарці-двійці стали Володимир Ганчук та Зуб Юрій. Із великим відривом на дистанції 200 м у байдарці-одиночці переміг Публіченко Володимир.

На урочистому закритті змагань учасників привітав начальник відділу Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ігор Вовк та директор СДЮШОР № 1 Оксана Михаленич, вручивши переможцям грамоти та медалі.

За інформацією Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу