300 метрів дитячого живопису в Житомирі - image582У  Житомирі діти намалювали найдовший в історії міста малюнок. Довжина цього малюнка – понад 300 метрів.

“Загалом ідея дуже класна. Цього року наш малюнок буде довшим, ніж торік. Трішечки нам погода завадила розвернутися так, як ми хотіли, є певні технічні складнощі. Довжина цього малюнка – понад 300 метрів. Ми його сфотографуємо і, якщо погода дасть змогу, він буде виставлений, щоб усі охочі могли побачити, які в нас талановиті діти, яка в них багата уява, який потенціал”, – розповів провідний спеціаліст управління культури міськради Андрій Говорадло.

Одними з найактивніших учасників мистецької акції стали вихованці житомирської школи живопису, каже її керівник Інна Величко.

“Така акція в Житомирі проходить вдруге, ми вже досвідчені і нам дуже подобається не просто приносити домашні заготовки, а створювати роботи саме тут, у день міста на Михайлівській, найкращій вулиці, що сьогодні так гарно прикрашена. І я думаю, що всі присутні діти отримають заряд позитивних вражень. Дівчатка і хлопчики малюють радісний, святковий, веселий Житомир: будинки, птахів, людей, автомобілі, квіти. Словом, усе, що вони хочуть бачити в своєму місті. Сюжет ми попередньо не обговорювали, вони малюють те, що хочуть і що можуть в таких умовах”.

На малюнку розпускаються чудернацькі квіти, а на даху одного з будинків приземлився непізнаний літаючий об’єкт.

Отже, якщо погода не стане на заваді, найдовшу картину можна буде побачити на Михайлівській.

За матеріалами сайту www.1.zt.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *