Дев’ятий рік поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з міністерствами освіти і науки й молоді та спорту України проводять Всеукраїнський Олімпійський урок із метою залучення дітей та молоді до активних занять спортом, пропаганди здорового способу життя та популяризації олімпійського руху.

14 вересня у День фізичної культури і спорту в столиці України Києві на Хрещатику відбудеться унікальна спортивна акція – Всеукраїнський Олімпійський урок.

Відтак активно відзначатиметься День фізичної культури та спорту, Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень» і на Львівщині. У всіх містах та районах області сформовано відповідні плани, заплановане проведення спортивних свят, вікторин, майстер-класів, показових тренувань, змагань за участю провідних спортсменів, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів; зустрічі керівництва місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з фізкультурно-спортивним активом тощо. Цьогорічні заходи на Львівщині будуть присвячені також і Року Івана Боберського.

Центральним святом стане відкритий Олімпійський урок для учнів 4-7 класів загальноосвітніх шкіл, що відбудеться 12 вересня 2013 року о 12 годині в легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту у м. Львові (СКА, вул. Клепарівська, 39-а). З 11 год. 30 хв. у приміщенні цієї однієї з найкращих спортивних баз України будуть відкриті експозиції та стенди дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова.

На спортивно-мистецькому святі будуть присутні уславлені спортсмени Львівщини, чемпіони та призери Олімпійських Ігор, представники влади та спортивної громадськості. А учні загальноосвітніх шкіл разом зі своїми педагогами зможуть на трибунах манежу спостерігати за виступами кращих спортсменів Львівщини та показовими тренуваннями вихованців ДЮСШ із багатьох видів спорту (акробатики, спортивних танців, волейболу, хокею, боротьби, боксу, фехтування, художньої гімнастики, легкої атлетики, фрісбі, велосипедного та мотоциклетного спору) й матимуть змогу записатися у спортивні секції та поспілкуватися з олімпійцями. Загалом організатори очікують до 3-х тисяч учасників на цьому Олімпійському уроці.

Ці заходи відбуваються в рамках нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» й проводяться на виконання доручення віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка №25660/1/1-13 від 18.07.2013 р.

Довідка:

Із метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, формування серед дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків та гуманістичних ідеалах олімпізму, а також на виконання доручення віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка №25660/1/1-13 від 18.07.2013 до листа Національного олімпійського комітету України від 07.06.2013 №665-НК та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в суспільно-громадському житті Львівщини голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук підписав доручення за № 98/0/6-13 від 9 серпня ц.р. щодо проведення в області спортивно-масових та освітньо-виховних заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

За інформацією Львівської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу