В Україні визначать кращого директора -9 вересня 2013 року під головуванням заступника міністра освіти і науки України Бориса Жебрівського відбулося перше засідання організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».

Цього навчального року конкурс проходитиме в п’яти номінаціях: «Директор школи», «Трудове навчання», «Світова література», «Початкова школа», «Географія».

Під час наради члени центрального оргкомітету одностайно дійшли висновку, що в усіх номінаціях учасники мають продемонструвати володіння інформаційно-комунікаційними технологіями (ІКТ), розуміння особливостей сучасних світових педагогічних систем, вміння орієнтуватися в нюансах нових Державних стандартів і реформування української освіти. Учитель має вміти використовувати свої творчі можливості та власні якості для неформального позашкільного спілкування з учнями.

Багато років не проводився конкурс у номінації «Директор школи». Для цієї категорії учасників передбачаються творчі завдання в школах В. Сухомлинського і А. Макаренка, вирішення психологічних питань, уміння розв’язувати конфліктні ситуації між педагогічним колективом, учнями і батьками.

Вирішено, що всеукраїнські фінали конкурсу пройдуть не в обласних центрах, а в невеличких містах – найбільш типових для більшості учасників.

В Україні визначать кращого директора - IMG 0082В Україні визначать кращого директора - IMG 0080

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *