19-річний студент знає, як очистити світовий океан від пластикового сміття - 44171831 plastic garbage 07Голландський студент винайшов пристрій, що, як він стверджує, дасть змогу очистити світовий океан від 20 мільярдів тонн пластикового сміття.
19-річному Бойяну Слату спала на думку ідея створення конструкції з плаваючих загороджень і платформ, призначеної для збору пластику, але безпечної для риб і планктону.

Тонни сміття, що плавають у світовому океані, вбивають мільйони тварин на рік, сприяють  поширенню шкідливих водоростей та інвазивних видів тварин, а також штучних забруднюючих речовин.

Щоб якось очистити океан, уряди розвинутих країн витрачають мільйони доларів на рік.
Студент інженерного факультету вважає, що після введення в експлуатацію, його винахід може різко скоротити кількість сміття в океанах усього за п’ять років, а також принесе значний прибуток. Переробляючи зібраний пластик, можна щороку заробляти 500 мільйонів доларів на рік.

Зовні пристрій нагадує ската манту, що дає змогу платформі залишатися на плаву навіть у найскладніших погодних умовах. Головним джерелом енергії винаходу є енергія хвиль і сонця.

Сьогодні, щоб зібрати кошти для розробки своєї інновації, Бойян Слат створив Фонд очищення океану.

 За матеріалами сайту www.internovosti.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *