Дитячі психологічні травми скорочують життя до 50 років - mama ne krichi na menya kak perestat krichat na rebenkaЛюди, які пережили психологічні травми в дитинстві, частіше помирають до 50 років. Такого висновку дійшли вчені з Національного інституту охорони здоров’я і медичних досліджень Франції та Міжнародного центру вивчення якості життя і охорони здоров’я в Лондоні.

Науковці порівняли історії хвороб і спосіб життя 15 тисяч людей, які померли передчасно. На основі опрацьованих даних дійшли висновку, що жінки, які пережили психологічну травму в 7, 8, 11 чи 16 років на 60 % частіше помирають до 50 років.

Якщо ж психологічних травм було дві і більше, то ймовірність передчасної смерті зростає до 80 %. Чоловіки ж, над якими батьки в дитинстві знущалися або чиї батьки розлучилися, або член сім’ї яких потрапив до в’язниці, помирають частіше на 57 %, досягши півстолітнього рубежу.

На думку вчених, результати дослідження свідчать про те, що люди з психологічними травмами частіше стають наркозалежними, зловживають алкоголем чи накладають на себе руки. Тож смертність серед травмованих у дитинстві вища.

За матеріалами ТСН.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *