Студенти хитрують вдвічі частіше за студенток - Spiderpman faceМайже половина студентів, які цього року вступили до Гарварда, не приховує , що звикла навчатися нечесно.
Причому, «хімічать» першокурсники не тільки під час самого навчання, а й на іспитах.
Школярі та студенти скрізь однакові. Вони хочуть полегшити собі навчання і готові заради цього хитрувати й обманювати. Щоб переконатися в цьому, досить поглянути на студентів одного з найпрестижніших на планеті університетів – американського Гарварда.
Університетська газета Harvard Crimson провела опитування серед першокурсників і зробила невтішні висновки. Майже кожен другий із цьогорічних студентів хитрував під час попереднього навчання й, цілком імовірно, продовжить займатися цим і в стінах знаменитого університету. Кожен десятий шахраював на іспитах; 42% хитрували при підготовці домашніх завдань.
Найчастіше хитрують студенти, які захоплюються спортом. На іспитах і заліках «хімічив» кожен п’ятий студент- спортсмен. Серед студентів, які не захоплюються спортом, цей показник вдвічі нижчий – 9%. Ще більше рівень шахрайства залежить від статі. Студенти хитрують вдвічі частіше за студенток. Попри високий відсоток хитрунів – 84% – з 1300 першокурсників цього року стверджують, що навчання стоїть для них на першому місці.

Студенти -журналісти провели опитування після гучного скандалу, який приголомшив Гарвард у 2012 році. Адміністрація була змушена провести розслідування відносно 120 студентів, які підозрювалися в шахрайстві на іспитах.

 

За матеріалами сайту www.kp.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *