Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА перевіряє навчальні заклади районів міста та визначає школи і садочки, які вже не відповідають вимогам сьогодення та потребують реконструкції або ремонту  наступного року. Так, із початком нового навчального року столична влада готується вже до наступного. Районні держадміністрації подали пропозиції щодо оновлення понад 60 шкіл і садочків. Формувати перелік таких навчальних закладів допомагають і звернення від батьків та педагогів. Заявки від районів і кожен сигнал від киян перевіряє профільний департамент, аби оцінити реальний потенціал навчального закладу та визначити масштаби необхідних робіт. 

«У попередні роки ми взяли дуже високі темпи оновлення та будівництва освітніх закладів, а наступного року плануємо їх підвищити. На щастя, демографічна ситуація в Києві потребує щороку збільшувати потужності наших дошкільних закладів і шкіл. На таку активну роботу нас налаштовує Президент України і водночас держава допомагає столиці, виділяючи ресурси на реалізацію таких проектів», – наголосив Олександр Попов і зазначив, що місто продовжує роботу з відновлення груп у дитячих садочках і вже окреслено плани на 2014 рік.

«Протягом останніх трьох років ми ввели в експлуатацію 10 тисяч місць у дошкільних навчальних закладах. Уявіть, яке соціальне напруження зараз спостерігалося б у столиці, якби ми цього не зробили. Тому, безумовно, попри проблеми з фінансуванням, забезпечення якісною та доступною освітою маленьких киян буде пріоритетом для міської влади й надалі», – сказав голова КМДА. Він нагадав: загалом до кінця 2013 року в Києві додатково з’явиться 4,5 тисячі місць для дошкільнят.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу