Світове визнання: чотири ВНЗ України потрапили до QS World University Rankings -Британська міжнародна компанія Quacquarelli Symonds (QS) представила щорічний рейтинг найкращих вищих навчальних закладів світу World University Rankings 2013/2014.

За результатами рейтингу Київський національний університет імені Тараса Шевченка увійшов до Топ-500 кращих вищих навчальних закладів світу у категорії 441-450.

Приємно зазначити, що порівняно з минулорічним рейтингом (категорія 501-550), КНУ імені Тараса Шевченка значно покращив свій результат.

Окрім того, до QS World University Rankings потрапив Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», діяльність якого оцінена категорією 601-650.

Також до рейтингу увійшли Донецький національний університет і Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», який вперше внесено до світового рейтингу. Ці навчальні заклади розташувалися у категорії 701+.

Перше ж місце у рейтингу посів Массачусетський технологічний інститут (США). Друге місце – Гарвардський університет, третє – Кембриджський університет (обидва – Великобританія).

 

 

Зазначимо, що рейтинг британської міжнародної компанії Quacquarelli Symonds «World University Rankings» базується на чотирьох основних принципах: дослідження, навчання, працевлаштування, а також інтернаціоналізація.

Укладачі рейтингу використовують кілька основних критеріїв: репутація в академічному середовищі, цитованість наукових публікацій представників університету, співвідношення кількості викладачів і студентів, ставлення роботодавців до випускників, а також відносна чисельність іноземних викладачів і студентів.

Метою рейтингу є визнання університетів як багатогранних організацій, які могли б задовольнити потреби кола зацікавлених: студентів, батьків, вчених, співробітників ВНЗ і роботодавців.

Цей рейтинг вважається порівняльним інструментом, що має допомогти потенційним іноземним студентам оцінити університети в глобальному масштабі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *