10 вересня у плавальному басейні м. Володимира-Волинського (Волинська область), що працює при міському центрі фізичного здоров’я та культури «Спорт для всіх», відкрився новий сезон.

Тут створено усі умови для навчання дітей плаванню. У кожній школі міста є ліміт безкоштовних занять. Безплатно можуть  займатися і діти пільгових категорій. Загалом  щодня басейн відвідують понад 150 осіб, а кількість абонементів щомісяця сягає тисячі.

У Володимирі-Волинському зміцненню здоров’я школярів  приділяється велика увага. Задля цього розбудовується спортивна інфраструктура міста. Зокрема, при спеціалізованій школі-інтернаті споруджується спортивний комплекс із сучасним басейном. Кошти для цього спрямовують з державного та обласного бюджетів.

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк, оглянувши об’єкт, відзначив якість уже проведених робіт і наголосив: «Введення в експлуатацію ще одного басейну підвищить значення фізичної культури й спорту в повсякденному житті, а також допоможе зміцнити здоров’я та сформувати серед дітей, підлітків, молоді й дорослого населення моду на здоровий спосіб життя».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу