МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

від 25.05.2012 р. № 630

Про підготовку до початку 2012/2013

навчального року

З метою забезпечення підготовки до початку 2012/2013 навчального року НАКАЗУЮ:

      1. Утворити моніторингову групу по забезпеченню підготовки навчальних закладів до організованого початку навчального року у складі, що додається.

      2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.) забезпечити проведення 28 серпня 2012 року підсумкової колегії Міністерства щодо стану підготовки до 2012/2013 навчального року та впровадження нового змісту початкової освіти.

      3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

3.1         упродовж червня 2012 року звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про виконану за рік роботу та витрачання коштів, що надійшли на рахунки фондів сприяння розвитку навчальних закладів, з обов’язковим оприлюдненням фінансових звітів на загальних зборах педагогічних колективів (за участю представників батьківських комітетів, рад та піклувальних рад навчальних закладів).

3.2      до 15 червня 2012 року перегляд та конкретизацію замовлення на підручники для загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів (із загальноосвітніх предметів).

3.3      до 15 серпня 2012 року проведення заходів з питань підвищення підготовленості загальноосвітніх, дошкільних та професійно-технічних навчальних закладів до початку 2012/2013 навчального року, належного стану безпеки життєдіяльності учнівської молоді.

3.4    до І жовтня 2012 року завершення підготовки навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період, проведення заходів із реалізації програм енергозбереження;

3.5     до 1 вересня 2012 року проведення заходів щодо доступу до якісної освіти осіб, які потребують корекції фізичного розвитку (обладнання пандусів, ліфтів або підйомників, спеціальних туалетних кімнат та вбиралень).

3.6       29 – 30 серпня 2012 року проведення конференцій педагогічних працівників, у ході яких обговорити стан готовності навчальних закладів до поступового переходу з 1 вересня 2012 року на новий Державний стандарт початкової загальної освіти, а також питання, напрацьовані під час проведення Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» щодо вивчення готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти та вжити заходів щодо вирішення можливих проблем.

3.7       до 23 серпня 2012 року завершення комплектування дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів педагогічними працівниками.

3.8     до 25 вересня 2012 року аналіз стану охоплення дітей дошкільною освітою та вжиття невідкладних заходів щодо стовідсоткового залучення дітей п’ятирічного віку до різних форм дошкільної освіти.

3.9    до 31 серпня 2012 року проведення набору учнів до 1-х та 10-х класів та раціональне комплектування інших класів (груп) навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

3.10       до 16 серпня 2012 року створення необхідних умов для навчання та виховання учнів молодших класів, залучення місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємців, громадськості, меценатів та спонсорів до участі в акції “Дай руку, першокласнику!”.

3.11      до 31 серпня 2012 року проведення набору учнів до професійно – технічних навчальних закладів та раціональне комплектування груп.

3.12       до 1 вересня 2012 року вжиття заходів щодо створення кожним дошкільним і загальноосвітнім навчальним закладом власних веб-сайтів.

3.13      до 1 вересня 2012 року виконання обсягів державного замовлення прийому учнів до професійно-технічних навчальних закладів, укладання договорів з державною службою зайнятості, зацікавленими підприємствами та організаціями на підготовку кадрів.

3.14       до 15 серпня 2012 року проведення регіональних оглядів стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів до нового навчального року.

3.15      протягом червня 2012 року проведення заходів щодо забезпечення дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів офіційними та фаховими виданнями.

3.16        29-30 серпня 2012 року розгляд стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів до нового навчального року на засіданнях колегій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

3.17        вжиття заходів щодо переходу усіх загальноосвітніх навчальних закладів на однозмінний режим роботи.

3.18           організацію регулярного безкоштовного підвезення до місць навчання і додому учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості, які цього потребують; у разі необхідності до 23 серпня 2012 року переглянути та затвердити маршрути руху шкільних автобусів.

3.19         до кінця 2012 року проведення організаційних заходів щодо отримання навчальними закладами державних актів на право постійного користування земельною ділянкою.

3.20    урочисте проведення 1 вересня 2012 року Дня знань.

3.21     до 1 вересня 2012 року розроблення планів подальшого оволодіння 100 % педагогічних працівників загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів інформаційно-комунікативними технологіями.

3.22      до 12 години 1 вересня 2012 року надання оперативної інформації щодо організованого початку 2012/2013 навчального року відповідно до департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.), департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В.В.).

     4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б.М.

Міністр                                                                                                                    Д.В. Табачник


Додаток до наказу

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Від 25.05.2012 р. №630

Склад моніторингової групи по забезпеченню підготовки навчальних закладів до організованого

початку навчального року

Жебровський Б.М. – заступник Міністра, голова групи;

Єресько О.В. – директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, заступник голови;

Супрун В.В.  – директор департаменту професійно-технічної освіти, заступник голови;

Марченко А.В. – заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти – начальник відділу взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування;

Панасюк Т.В. – заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, начальник відділу дошкільної та початкової освіти;

Карбишева В.О. – заступник директора департаменту професійно – технічної освіти – начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом;

Дятленко С.М. – начальник відділу нормативного забезпечення та організаційної роботи;

Бєскова Н.В. – начальник відділу середньої освіти та освіти національних меншин;

Шинкаренко В.В. – начальник відділу інклюзивної освіти та інтернатних закладів;

Луцька А.В. – начальник відділу змісту та організації навчального процесу.

 

 

Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти                    О. В. Єресько

Директор департаменту професійно-технічної освіти                               В.В. Супрун

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *