Студенти обиратимуть собі депутатів і парламент - 1337710458 viboriІз початком вересня в університетах  Вінниці стартувала виборча кампанія. Студенти обиратимуть собі депутатів і парламент.

 З кожного університету або навчального закладу, де навчається більше тисячі студентів, делегуватимуть кандидатів на вибори.

Зараз тривають передвиборчі перегони. Студенти доводять, що вони хочуть щось змінити у житті свого університету, змагаються за голоси виборців. Потім, у дні голосування, які визначатимуть у ВНЗ, на перервах можна буде проголосувати, показавши студентський квиток. Як і у парламентських виборах, студенти обиратимуть достойного, поставивши «галочку» в студентському бюлетені.

Зі студентським парламентом тісно співпрацюють працівники обласної державної адміністрації.

– Студенти півроку адаптуються, звикають до такого політичного життя, а ще рік дається на те, аби визначитись із проблемними питаннями та знайти шлях їх вирішення, – каже голова спілки молодіжних організацій області Ольга Безпалько. – По суті, Студентський Парламент – аналог Вінницької обласної Ради. Якщо обирається депутат, він може провести у парламент із собою одного-двох помічників.

За матеріалами сайту 20minut.ua/Novyny-Vinnytsi

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *