Медичні карти стануть електронними - МОЗ - ba5b50daea4103b79a4736176b3b4868.rostovМіністерство охорони здоров’я України впроваджує Всеукраїнський електронний реєстр пацієнтів (ЕРП), після чого паперові медичні картки будуть скасовані, заявив заступник міністра охорони здоров’я Роман Богачов.

“З переходом на електронну систему збору та зберігання інформації кануть у минуле і проблеми, пов’язані з паперовими медичними картками. Зараз картки зберігаються за місцем проживання пацієнта і з цим пов’язані довготривалі бюрократичні процедури. Також виникають труднощі в процесі збору анамнезу, наприклад, коли пацієнт потрапляє в установу охорони здоров’я в невідкладному стані без медичної картки. Часом через людський фактор бувають випадки втрати медичної інформації. Централізований ЕРП дасть змогу вирішити ці питання, що, безумовно, підвищить доступність медичної допомоги”, – зазначає він.

Персональні дані пацієнтів зберігатимуться на серверному обладнанні МОЗ, що дасть змогу централізовано забезпечувати контроль за їх збереженням, повідомляють у відомстві. За словами заступника міністра, така модернізація є однією з комфортних умов переходу до страхової медицини.

У міністерстві зазначили, що інформатизація охорони здоров’я в Україні здійснюється за допомогою залучення інвестицій. Головним інвестором у цій сфері є Світовий банк.

Нагадаємо, що Головне управління охорони здоров’я Київської міської держадміністрації повідомляло про створення електронного реєстру пацієнтів ще в жовтні минулого року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “Медичні карти стануть електронними – МОЗ”
  1. нова система зберігання інформації,через електронний сервер, -це сучасне нововведення, що вирішить не одну проблему , що актуальні в українських лікарнях,наприклад черги і кіпи із тисячами діагнозів та литків. Ці проблеми залишились ще з радянських часів, а ми маємо рухатися вперед і розвивати медичну галузь. Я сто відсотково підтримую таку ідею Мінздраву

  2. Радует что всей это бумажной волоките придет конец. Четко будет отслеживаться время работы врача, никаких конфликтов в коридорах мед заведения относительно очереди. Все просто, автоматизировано, как и во всем цивилизованном мире.

  3. Ну наконец то мы избавимся от этого пережитка прошлого в виде тон макулатуры. Теперь медобслуживание станет в разы эффективней и быстрее. Ведь в электронных очередях не будет умников “мне только спросить”. Да и врачей можно будет лучше контролировать, сколько время они принимают пациентов, а сколько проводят чаепития и “экстренные совещания”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *