Всеукраїнський Олімпійський урок - «Стань у ряди олімпійців» -Сьогодні на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи № 1 в Чернівцях за участі голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва пройшов Всеукраїнський Олімпійський урок під девізом «Стань у ряди олімпійців».

Уже десятий рік поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством молоді та спорту проводять такий захід із метою залучення дітей та молоді до активних занять спортом, утвердження здорового способу життя, популяризації олімпійського руху.Всеукраїнський Олімпійський урок - «Стань у ряди олімпійців» - %D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B2%D1%86%D1%962

Вітаючи учасників Олімпійського уроку, Михайло Папієв зауважив, що любов до спорту об’єднує людей у всьому світі, адже, на його думку, олімпійська історія – це не тільки спортивні звершення, а й перемоги ідеалів гуманності, справедливості, доброчесності та порозуміння. До речі, Михайло Папієв приїхав на стадіон на власному велосипеді.

«В історії українського олімпійського руху – імена видатних спортсменів, які прославили країну та дали молоді гідний приклад для наслідування. Ми пишаємося буковинцями – учасниками Олімпійських ігор: Іваном Гешком, Тетяною Мунтян, Тетяною Дороховою, Ліною Герасименко, Миколою Лабовським, – сказав голова облдержадміністрації. – Нинішній Олімпійський урок вчить мужності, наполегливості та волі до перемоги, спонукає ставити перед собою високі цілі та досягати найкращих результатів. Зрештою, вести здоровий спосіб життя має стати модним у молодіжному середовищі, і такі заходи сприяють цьому».

Михайло Папієв зазначив, що крайова влада, на виконання нових соціальних ініціатив Глави держави «Діти – майбутнє України», активізувала роботу з розвитку інфраструктури для занять фізичною культурою та спортом в області, і, за його словами, стадіони і спортзали у селах Буковини якісно нічим не повинні поступатись міським спортивним об’єктам.

На стадіоні, в рамках Олімпійського уроку, пройшли ігри між командами загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня м.Чернівці №№ 20, 22 , 24, 30, 33, гімназій №№ 1, 3, 5, 7 та ліцею № 4.

Учасники змагань продемонстрували спритність, силу, витривалість і знання історії олімпійського руху. Переможцем стала команда ліцею №4.

Також у заході взяла участь заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА Любов Тарангул.

За інформацією Чернівецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *