Сьогодні у м. Єреван (Республіка Вірменія) відбувається третій раунд неформального діалогу «Східного партнерства» на рівні міністрів освіти.

Участь у заході бере перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма.

Під час третього раунду неформального діалогу «Східного партнерства» відбудеться круглий стіл «Реформи в сфері вищої освіти: сучасні виклики та завдання».

Учасники засідання обговорять низку питань, зокрема:

– освітні проекти, що реалізуються в рамках програм співробітництва з ЄС: Темпус та Еразмус Мундус, їх внесок в реалізацію освітніх реформ та основні зміни в системах вищої освіти країн Східного партнерства.

– модернізацію університетських навчальних планів, методів викладання та співробітництва університетів із бізнесовими структурами, перегляд ESG (Європейські стандарти та директиви щодо забезпечення якості освіти), запровадження та вдосконалення процедур визнання освітніх документів у країнах Східного Партнерства. Останні здобутки та завдання Болонського процесу.

– спільні програми, ранжування університетів, Університетську мережу та триступеневу підготовку (докторантуру) у країнах Східного Партнерства.

– мобільність, міжнародні стратегії та політику, що спрямовані на залучення іноземних студентів (стипендіальні програми, двосторонні угоди, використання інструменту визнання документів і т.д.) та основні бар’єри, що є перешкодами для мобільності студентів та академічного персоналу, які беруть участь у програмах обміну.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу