Олександра Андрієвська – Miss Beauty World 2013! - 11Студентка Юридичної академії імені Ярослава Мудрого Олександра Андрієвська  перемогла у конкурсі Олександра Андрієвська – Miss Beauty World 2013! - Ac v8Of0TmI2«Miss Beauty World 2013». Неймовірно, але харківська красуня навчається за спеціальністю… «слідчий»! І знаходить час для вивчення економіки в полтавському університеті на заочній формі навчання.

Яким же був шлях студентки до цього почесного титулу?  Красуня поділилася з нами своїми переживаннями:

– Цього літа взяла участь у конкурсі «Королева Харкова 2013», отримала титул від генерального партнера – туристичної компанії IATI «Queen of IATI 2013». Після цього мене запросили взяти участь у міжнародному конкурсі краси «Beauty World 2013» у номінації «Miss Beauty World 2013». Конкурс проходив у Домініканській республіці, місті Пунта Кана, тривав тиждень.

 

Дівчина розповідає, що вибороти такий титул було непросто.

– Я була дуже далеко від дому, було дуже складно зібратися з думками, щодня робити ідеальний макіяж і зачіски, виходити на сцену… Але, попри це,  я змогла виграти у конкурсі! Упевнена, що мені допомогла наполегливість і, звісно, віра в мене батьків і друзів, – розповідає Олександра Андрієвська. – Україна тримала за мене кулачки і тепер я – «Miss Beauty World 2013»!

Освітній портал ПедПРЕСА  також вітає переможницю Олександру та бажає  успіхів і натхнення в усіх нових починаннях.

Олександра Андрієвська – Miss Beauty World 2013! - DSC 13462

 

 

Олександра Андрієвська – Miss Beauty World 2013! - DSC 04752

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *