У світі вдвічі знизилася дитяча смертність - detsuicРівень дитячої смертності з 1990 року знизився вдвічі. Про це свідчать дані доповіді ЮНІСЕФ. Однак, як зазначається в доповіді, в світі і сьогодні щодня помирає приблизно 18  тисяч дітей до п’яти років.

У доповіді, підготовленій спільно з Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Світовим банком, зазначається, що знизити рівень смертності допомогли доступні ліки та розвиток медичної допомоги для бідних верств населення.

Головною причиною смерті дітей є недоїдання, проте вони часто вмирають і від таких легковиліковних хвороб, як пневмонія та діарея.

Деяким із найбідніших країн світу, зокрема Багладеш, Непалу та Малаві, вдалося більше ніж на дві третини знизити показники дитячої смертності.

Нагадаємо, у квітні організація ЮНІСЕФ назвала Нідерланди найблагополучнішою для дітей країною.

В огляді благополуччя дітей у багатих країнах, опублікованому Дитячим фондом ООН, відзначається, що оцінку виставляли за такими критеріями, як матеріальне благополуччя, рівень охорони здоров’я, освіти, умов проживання, а також сприятливість навколишнього середовища.

За цими показниками, найсприятливішими для життя дітей місцями, за даними ЮНІСЕФ, стали країни північної Європи. Великобританія опинилася на 16-му місці в списку із 29 країн, а США – на 26. Останнє місце посіла Румунія.

За матеріалами Українська правда. Життя  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *