Лікарі радять народжувати до 35 років - rebenok mama1Лікарі-репродуктологи Університету Ньюкасла заявляють , що жінка обов’язково повинна народити до 35 років. Вони вважають, що кар’єра може почекати, коли йдеться про здоров’я матері та її майбутньої дитини .

Відкладаючи материнство на пізні терміни, жінка наражає на додаткові ризики себе та  дитину. Попри це, зволікання із зачаттям дитини в сучасному суспільстві стало тенденцією. Так, близько половини малюків з’являються на світ від матерів віком після 30 років.

Лікарі зазначають, що шанси на зачаття дитини після 35 років помітно знижуються. У цьому віці в організмі жінки починають відбуватися генетичні мутації, які несприятливо впливають на ріст і розвиток плоду, викликаючи ризик патологій.

У разі успішного зачаття дитини після 35 років, втім, існує високий ризик ускладнень під час вагітності, особливо токсикозів, гіпоксії плоду. Підвищується і ризик раптового переривання вагітності, появи на світ недоношених дітей із дефіцитом маси та іншими патологіями.

У групі матерів після 35 років удвічі вищий ризик мертвонародження. Накопичення з віком мутацій веде до збільшення ризику виникнення генетичних захворювань, наприклад , синдрому Дауна. У самих жінок під час вагітності можуть виникати проблеми з суглобами, серцево-судинною та нервовою системою.

Жінки за 35 років повинні ретельно підходити до зачаття дитини і постійно консультуватися з лікарями – акушерами і гінекологами, відвідувати жіночу консультацію.

За матеріалами МедВести

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *