Лубенські школярі виграли Всеукраїнський турнір із футболу «Кубок «Юність Посулля» -На стадіоні Лубенського лісотехнічного коледжу (Полтавська область) відбувся традиційний Всеукраїнський турнір із футболу серед студентських і шкільних команд, присвячений Дню працівників лісу та Дню фізичної культури і спорту. Цього разу до головного фінального турніру пробилися шість студентських і чотири шкільні команди з Полтавської, Черкаської областей та міста Києва.

Шкільний турнір виграла команда Лубенської ЗОШ-2, яка у фіналі перемогла команду Каланденцівської ЗОШ із рахунком 4:0. У матчі за бронзові нагороди футболісти Лубенської ЗОШ-1 обіграли команду Засульської гімназії – 5:0. Переможці і призери нагороджені кубками і медалями. Крім того, всі команди отримали футбольні м’ячі від Асоціації аматорського футболу.

Цікаво проходили поєдинки серед студентських команд. У боротьбі за «бронзу» команда смілянського «Явора» (Черкаська область) обіграла майбутніх лісоводів із Національного університету біоресурсів та природокористування (Київ) – 3:2. На славу видався і фінальний поєдинок, де на головний приз претендували  футболісти Миргородського лісгоспу (основу команди становили студенти вишів Полтавщини) та Лубенського лісотехнічного коледжу. Миргородські футболісти виграли з рахунком 3:1. Головний Кубок від редакції газети «Сільські вісті» цього разу вирушив до Миргорода. Крім того, усі призери нагороджені медалями та грамотами.Лубенські школярі виграли Всеукраїнський турнір із футболу «Кубок «Юність Посулля» - %D0%9B%D1%83%D0%B1%D0%BD%D0%B8

В урочистій церемонії нагородження узяв участь олімпійський чемпіон з баскетболу Анатолій Паливода. А начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Микола Моторний передав команді господарів футбольну форму від голови Спорткомітету МОН, члена НОК України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту Євгена Баженкова.

Цьогорічний турнір відбувся за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Національного олімпійського комітету, Асоціації аматорського футболу, спорттовариства «Спартак» і журналістів газети «Сільські вісті».

Прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *