Літературний конкурс серед школярів «Розповім про подвиг» -Вже одинацятий раз поспіль Департамент освіти та науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровська обласна рада ветеранів України та обласна газета «Зоря» проводять літературний конкурс серед школярів Дніпропетровської області – «Розповім про подвиг».

Ініціатива проведення конкурсу належить видатному письменнику Михайлу Селезньову, фронтовику, лауреату багатьох премій.

За 10 років існування конкурсу взяли участь майже 2000 школярів та учнів професійно-технічних навчальних закладів області. Із них понад 250 – нагороджені дипломами й цінними подарунками.

Цього року Україна відзначає 70-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Тому конкурс є актуальним, оскільки передбачає спілкування ветеранів і молоді. Підлітки зможуть почути спогади колишніх фронтовиків і описати подвиг дідів-прадідів у віршах та прозі.

Наразі конкурс не обмежується військовою тематикою. Школярам пропонується розповісти про бездоганне служіння Вітчизні воїнів-інтернаціоналістів, про матерів-героїнь, які своє життя присвятили дітям, про заслужених вчителів, лікарів, працівників соціальної сфери, а також про видатні спортивні досягнення земляків тощо.

Кращі твори впродовж року друкуватимуться у газеті «Ветеран Придніпров’я».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *