Із 19 по 22 вересня в “Мистецькому Арсеналі” пройдуть Дні Львова “Україна-Львів-Європа”! Цими днями двір київського Арсеналу перетвориться на львівський центр із його площею Ринок, міською Ратушею та Італійським двориком.

У програмі (День у Львові та Вечір у Львові) передбачені виступи знаменитих львів’ян: Святослава Вакарчука, Руслани та батяр-бенду “Галичина”. Щовечора серед відтворених львівських площ і кам’яниць лунатиме музика львівських композиторів – українських класиків – у виконанні симфонічного оркестру.

Львівське театральне мистецтво буде представлене видовищними вечірніми виставами театру на ходулях “Воскресіння”.

Під час Днів Львова у Києві гості зануряться в атмосферу Львова, відчують його дух та доторкнуться до його серця. Усього за 4 дні “Львів можна буде відчути: музично-класичним, театральним, батярським, ретро-мелодійним і сучасним. А ще інтелектуальним, спортивним…”, – розповідає режисер програми Василь Вовкун.

Усе те, чим Львів славиться здавна – кава, шоколад, пляцки (пироги), бомбони (цукерки), пиво – привезуть із собою відомі бренди. І яке ж місто Лева без його традиційних кав’ярень і кнайп? Насолодитись львівською кавою можна буде в самому Італійському дворику.

Метою такого заходу, за словами ідеолога та автора ідеї Івана Васюника, є не лише показати Львів як гостинне місто ласощів, кави та пива, середньовічних забудов, а й як місто Лева в контексті його історичного, архітектурного, музейного та мистецького внеску в розвиток європейської та української культури.

“До того ж програму розробляли таким чином, щоб ознайомити зі Львовом кожного: від дитини до батька, від студента до людини поважного віку, від цінителя класики до фаната сучасного”, – зазначає ідеолог.

Ділячись своїм досвідом, пан Іван визнає: “Львів для мене – завжди повернення в бурхливий період початку дорослого життя. Але навіть у тих молодих ритмах мені знадобилися роки, щоб пізнати усі перлини рідного міста. Буду безмежно радий, якщо збережу трохи часу для молодих гостей заходу”.

Тож “Відчуймо Львів” з 19 по 22 вересня в “Мистецькому Арсеналі”!

ВХІД
Протягом дня 19, 20, 21 вересня до 16:00 та 22 вересня до 15:00 вхід вільний.

Вхід на вечірню програму за квитками. Вартість квитків – 40 грн., пільгова – 20 грн.  (учні, студенти та пільговики) для дітей до 12-ти років – вільний.

Кількість квитків обмежена!

Попередній продаж квитків у касі “Мистецького Арсеналу” з 12.09.2013.

Організатор заходу: Львівське товариство в Києві у співпраці з Львівською обласною радою, Львівською облдержадміністрацією та Львівською міською радою.

Контакт: Анна – 050-446-46-80, lvivdays@gmail.com.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *