Планшети і смартфони - брудніші за унітази - planshet 462 310На поверхні гаджетів осідає більше мікробів, аніж на сидінні унітаза – такого висновку дійшли науковці.

Сенсорні екрани планшетних комп’ютерів і смартфонів містять більше мікробів, аніж сидіння унітаза, бо бактерії осідають, коли користувачі торкаються екранів пристроїв брудними руками.

У пробі, взятій із поверхні одного планшетника, проаналізованій групою захисту споживачів, налічувалося 600 одиниць бактерій золотистого стафілококу. В мазку з сидіння унітаза зазвичай налічується менше 20.

Також у мазках, взятих із восьми з 30-ти планшетників та з семи з 30-ти смартфонів, було знайдено понад тисячу одиниць ентеробактерій, серед яких можуть бути штами кишкової палички і сальмонели. Це підпадає під  категорію високого ризику. У пробі з сидіння унітаза зазвичай налічується менше десяти одиниць ентеробактерій.

При цьому компанії-виробники гаджетів активно відмовляють користувачів від застосування миючих засобів на сенсорних екранах, оскільки це може пошкодити їх.

За матеріалами:InoPressa

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *