Профтехосвіта Дніпропетровщини - на фестивалі «Петриківський дивоцвіт» -Із метою пропаганди українського мистецтва на світовій арені, розвитку народних ремесел, створення сприятливих умов для розвитку «зеленого» туризму на Придніпров’ї профтехосвіта Дніпропетровщини сьомий рік поспіль бере активну участь у проведенні обласного фестивалю-ярмарку народної творчості «Петриківський дивоцвіт», що вже вийшов за межі регіонального фестивалю.

Петриківка стала брендом Дніпропетровського регіону, бо це та універсальна мова, яка зрозуміла без перекладу в будь-якому куточку світу. Цього року презентації Петриківського розпису пройшли в Королівстві Бельгія, Французькій Республіці, Чеській Республіці, Республіці Польща та презентували його на Міжнародній виставці ЮНЕСКО в Парижі (Французька Республіка).

На фестивалі автор уже відомого логотипу Петриківки Людмила Горбуля, заслужений майстер народної творчості України, майстер виробничого навчання професійно-технічного училища №79 з професії «Художник з розмалювання по дереву» зі своїми учнями провела майстер-класи. Крім Петриківського розпису, представники професійно-технічних навчальних закладів показали майстер-класи з вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, різьблення по дереву, плетення з соломи а також надали можливість присутнім спробувати смачні страви за традиційними народними рецептами.

Перше місце у фестивалі зайняв Апостолівський район  Дніпропетровської області, в складі якого презентували свої роботи учні та майстри Апостолівського Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Із метою популяризації унікального народного мистецтва та навчання основ Петриківського розпису, його поширення через інтернет-систему дистанційної позашкільної освіти в області запроваджується електронний проект «Віртуальна майстерня Петриківського розпису».

Профтехосвіта Дніпропетровщини бере активну участь у створенні позитивного іміджу регіону.

За інформацією Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *