Студенти Республіканського вищого училища фізичної культури під головуванням досвідченого фізкультурно-спортивного організатора Володимира Тібабішева здобули чергову порцію медалей. Цього разу пишатися своїми підопічними може заслужений тренер України Ганна Каштанова ? дзюдоїсти РВУФК на чемпіонаті України серед юнаків, який завершився у Луцьку, здобули чотири золоті, дві срібні та одну бронзову медалі. Тепер список чемпіонів України поповнили учні 11-го класу, кандидати в майстри спорту ? Леонід Гасюк та Ярослав Скопненко, а також дев’ятикласник Кирило Самотуг і десятикласник Олександр Черкай, які також є кандидатами в майстри спорту.

А ще хороші новини прийшли з чемпіонату світу з боксу серед юніорів, що відбувся в київському Палаці спорту. Тут учень 11-го класу РВУФК Руслан Зубачук, вихованець заслуженого тренера України Валерія Хлистова, став срібним призером світової першості у вазі до 52 кілограмів.

Чемпіонів і призерів із РВУФК привітав голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков. Юним спортсменам і їхнім тренерам він побажав нових олімпійських вершин на всеукраїнській і міжнародній арені.

За інформацією прес-служби Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу