Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк, побувавши з робочою поїздкою в селі Путрівка Васильківського району, зазначив, що, згідно з новими соціальними ініціативами Президента України, передбачається будівництво та ведення в експлуатацію нового закладу освіти ? Путрівського навчально-виховного комплексу.

Наразі Путрівська загальноосвітня школа передбачає 288 місць і 3 групи дошкільного навчального закладу. У старому приміщенні школи навчаються 107 учнів, а 171 школяр із Путрівки Васильківського району доїжджає до загальноосвітніх закладів міста Василькова.

«Навчально-виховний комплекс забезпечить потреби в якісній освіті усіх дітей наближених населених пунктів, адже діти повинні мати належний доступ до освіти, незалежно від місця проживання, – зазначив Анатолій Присяжнюк. – Сьогодні Президент України наголошує на подоланні освітньої нерівності шляхом впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій. Підключення шкіл до Інтернету та встановлення у навчальних закладах сучасного технічного обладнання. А також реалізація Національного проекту «Відкритий світ» та «Інтернет у кожну школу» покликана підвищити якість української освіти до найвищих світових стандартів».

Крім приємних змін у Васильківському районі Київської області, є хороші новини і для школярів з інших населених пунктів Київщини. Так, у місті Фастів добудовується загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 на 198 учнівських місць і триває реконструкція ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 на 720 учнівських місць, у селі Микуличі Бородянського району будують загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів на 350 учнівських місць, також майже закінчене будівництво Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинського району на 720 учнівських місць.

За інформацією Київської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу