У вересні в Міжнародному дитячому центрі «Артек» проходить тематична зміна – XXXVII Всеукраїнський конкурс серед загонів юних інспекторів руху та фінальна гра XVII Всеукраїнського конкурсу серед шкільних команд КВН-ЮІР.

Гасло зміни – «Зробимо дороги безпечними для дітей». Організатори конкурсу – МВС України, Міністерство освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту України.

У конкурсі брали участь 27 команд юних інспекторів руху з усіх областей України, а ще команди з Республіки Білорусь і Російської Федерації. Цілий тиждень команди змагалися за перемогу в різних конкурсах – «Знання Правил дорожнього руху», «Велоестафета», «Юний регулювальник», «Надання першої медичної допомоги», «Творчий урок з ПДР». Особливо дітям сподобалось створювати соціальну рекламу на тематику безпеки дорожнього руху.

Окрасою конкурсу став загін юних інспекторів руху з Донецької області – школярі Макіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 108. Ця команда була кращою майже на кожному з етапів змагань, що й привело її до успіху.

Але не тільки в цьому конкурсі відзначились школярі Донеччини. У змаганнях команд КВН-ЮІР в боротьбі між Волинською, Донецькою, Київською, Полтавською та Миколаївською областями, перемогу здобула команда КВН-ЮІР Донецької області «Смішна суцільна» зі Сніжнянського Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

За інформацією МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу