Вітаючи пріоритетні соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича й розуміючи насущні потреби освітніх закладів, Публічне акціонерне товариство «Харцизький трубний завод» групи «Метінвест» у співпраці з відділом освіти Харцизької міської ради втілюють довгострокові проекти в сфері освіти міста.

З нинішнього року інформатика входить до переліку предметів шкільної програми з першого та п’ятого класів, тому важко уявити сучасну школу без комп’ютерної техніки. Загальновідомо, що використання мультимедійних технологій виводить процес навчання на якісно новий рівень.

Тож на початку нового навчального року представники ПАТ «Харцизький трубний завод» вручили мультимедійні проектори та екрани 12 школам міста. Урочисте вручення такої потрібної школярам та вчителям техніки відбулося за участі Павла Узбека, директора ПАТ «ХТЗ», мера міста Валерія Дубового, начальника міського відділу освіти Харцизької міської ради Людмили Бикової в присутності адміністрації, педагогів та учнів шкіл, представників засобів масової інформації.

Подарована мультимедійна техніка стане корисним інструментом в організації роботи в класі та забезпечить максимально наочну форму подачі матеріалу.

За інформацією Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу