Євген Суліма провів нараду щодо підготовки водіїв - 221Сьогодні у Міністерстві освіти і науки України під головуванням першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми відбулася нарада з питань контролю за діяльністю закладів, що здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.
У засіданні взяли участь представники Всеукраїнської організації сприяння навчанню водіїв і безпеці дорожнього руху, Державної інспекції навчальних закладів України, а також структурних підрозділів МОН.
Під час наради обговорювалися питання доцільності перевірок ДІНЗ закладів, що здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, а також обґрунтування необхідності ліцензування таких закладів.
За результатами обговорень учасники наради дійшли висновку, що, оскільки заклади, які здійснюють підготовку (чи перепідготовку) водіїв, займаються насамперед освітньою діяльність, зокрема в контексті видачі документа про освіту державного зразка, то їх діяльність обов’язково підлягає ліцензуванню. Відповідно, перевірки Державною інспекцією навчальних закладів також можна вважати доцільними.
Окрім того, досягнуто домовленості про створення спільної з Міністерством внутрішніх справ України робочої групи щодо вирішення неузгоджених питань у сфері нормативно-правового врегулювання порядку видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами; найближчим часом до МВС буде спрямовано листа МОН з проханнями надати пропозиції стосовно персонального складу робочої групи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *