Дванадцять нагород здобули представники Буковини на чемпіонаті України з карате серед кадетів, юніорів та молоді до 21 року, що відбувся в Донецьку. Єдину золоту нагороду для Чернівецької області виборов вихованець спортклубу «Лідер» Валерій Чоботар, який переміг в категорії U-21 у вазі до 78 кг.

На п’єдестал пошани піднялися ще кілька вихованців тренерів СК «Лідер» Олександра Пікуліна та Андрія Лазоренка: Валерій Чоботар (18-20 р. – 78 кг) – 1 місце, Євгенія Шехтер (16-17 р. +59 кг) – 2 місце, Микита Ончуленко (16-17 р. +7 6 кг) – 2 місце, Віктор Стефанюк (14-15 р. -52 кг) – 3 місце, Роман Журавець (16-17 р. -61 кг) – 3 місце.

Оскільки звітні змагання були відбірними, переможці та призери автоматично стали кандидатами до збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та молоді до 21 року, що відбудеться 7 – 10 жовтня 2013 року в м. Гвадалахара (Королівство Іспанія).