У парку МОН посадили дерево дружби – символ співпраці українських і литовських педагогів - kkjУкраїнський державний центр позашкільної освіти тісно співпрацює зі своїми колегами із Литовської Республіки. Так, на VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» були запрошені Ірена Андрукайтєнє, сігнатор Акта Незалежності Литовської Республіки, директор гімназії імені Антанаса Вєнуоліса та педагоги. 

На урочистому відкритті фестивалю заступник Посла, Повноважний міністр Посольства Марюс Януконіс, підкреслив історичні зв’язки між Литвою і Україною та зазначив, що завдяки таким конкурсам молодь має можливість долучитись до здорового способу життя і розширити коло спілкування.

На знак дружби України та Литовської Республіки за участю переможців, організаторів VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» та делегації Литовської Республіки в парку Міністерства освіти і науки посадили дубок. Цей саджанець привезли спеціально із Замкової гори, на якій стояв один із замків короля Литви Міндаугаса. Місцевість називається Латава, від чого і походить назва Литви.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *