На Луганщині вшанували пам'ять партизанів-підпільників - ffy22 вересня на території Меморіального комплексу партизанської слави, розташованого поблизу с. Іванівка Антрацитівського району Луганської області, вихованці закладів освіти обласного підпорядкування взяли участь в урочистому виховному заході, присвяченому Дню партизанської слави та вшануванню пам’яті Іванівського партизанського загону.

На урочистостях також був присутній заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської ОДА Євген Кушнір. 

Діти підготували літературно-поетичну композицію, поклали квіти до могил партизанів-підпільників, вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав життя за наше світле майбутнє.

Упродовж багатьох років вихованці Луганського обласного дитячого будинку № 1 забезпечують відновлення та необхідне облаштування місць поховань партизанів, висаджують квіти.

Із метою гідного вшанування учасників підпільно-партизанської боротьби під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, а також пам’яті полеглих, у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації Луганської області проведені відповідні тематичні заходи.

У бібліотеках і музеях навчальних закладів області оформлені книжкові виставки, фотоекспозиції, що розкривають сутність і значення партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни.

Із 16 до 21 вересня в закладах Луганської області проводили виховні години «Партизанськими стежками до Перемоги», засідання історичних клубів, екскурсії по місцям бойової слави, були організовані зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

 У Сєвєродонецькому обласному музичному училищі імені Сергія Прокоф’єва відбулась презентація робіт студентів «Партизани в степах Луганщини» (на прикладі загонів, що діяли на території міст Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного). Студентами Стахановського педагогічного коледжу ЛНУ ім. Тараса Шевченка в День партизанської слави організовано флеш-моб на тему «Збережемо героїчні традиції минулих поколінь».

За інформацією Луганської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *