Тиждень дошкілля виявить мистецькі й спортивні таланти - ddgfУ дошкільних навчальних закладах Сватівського району Луганської області перший день Тижня дошкілля був присвячений набуттю різних видів компетенцій дітьми дошкільного віку. У заходах взяли участь керівництво району, працівники дошкільних закладів, представники батьківської громадськості. 

Цього дня в кожному дошкільному навчальному закладі Сватівського району були організовані виставки дитячих робіт з образотворчої діяльності, а також робіт на осінню тематику за участю батьків. 

Вихованці НВК «Свистунівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (Богунова Л.В.) майстрували вироби з природного матеріалу, а потім демонстрували їх своїм батькам та учням школи. 

У КДНЗ № 2 «Веселка» Сватівської міської ради (Запара В.М.) за участі дітей, їхніх батьків і педагогів було проведено День здоров’я, що передбачав активні заходи на свіжому повітрі та в спортивному залі. Також були визначені найбільш спортивні сім’ї дошкільних закладів, які отримали грамоти, а дітей почастували солодощами.

 

За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *