0 393
Британські ВНЗ відмовилися вважати іноземних студентів мігрантами 8 Червня, 2012 Педагогічна Преса

Близько 70 глав британських вищих навчальних закладів написали листа прем’єр-міністру Девіду Кемерону із попередженням про те, що посилення міграційного законодавства призведе до зниження потоку іноземних студентів до країни. Глави університетів попросили виключити студентів з числа осіб, яких торкнеться посилення міграційного режиму.

Іноземні студенти щороку приносять Великій Британії близько 8 мільярдів фунтів, що складаються з оплати за навчання. За статистикою, приблизно кожна десята молода людина, яка вирішила вчитися за кордоном, їде до Британії.

Глави навчальних закладів очікують приросту цієї суми до 17 мільярдів до 2025 року, але стурбовані тим, що нове міграційне законодавство перенаправить потік бажаючих здобути освіту в країни-конкуренти: США, Німеччину, Австралію та Канаду.

Відповідаючи на листа керівників ВНЗ, міністр у справах міграції Дейміан Грін завірив їх, що нова політика уряду не позначиться на студентах. За його словами, влада перш за все звертатиме увагу на тих мігрантів, які намагатимуться в’їхати в країну по підроблених студентських візах.

З вересня 2010 року по вересень 2011 року в країну в’їхали 250 тисяч студентів ВНЗ.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *