На чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів, що пройшов у США, студентка філософського факультету Львівського національного університету ім.І.Франка завоювала третє місце.

Після перемоги Василини Кириченко її тренер Араз Туваков не скупився на похвали: «Вона – сильна спортсменка, яка майстерно володіє технікою. Упевнений, що Василина ще не раз здивує нас своїми перемогами», – повідомляє прес-служба університету.

Цей тріумф виявився історичним не лише для Василини Кириченко, а й для всього львівського дзюдо. Адже це перша серйозна перемога для галицького міста після 1995 року. Тоді, в японському місті Чіба, «бронзу» на чемпіонаті світу здобула Тетяна Бєляєва.

Нагадаємо, що Василина Кириченко виступала у ваговій категорії до 70 кг. І до світової першості була другим номером у збірній України. Серед серйозних перемог в активі львів’янки – друге місце на чемпіонаті Європи.

Загалом, у цьогорічному чемпіонаті світу взяли участь 530 атлетів. У загальнокомандному заліку наша збірна посіла 12-те місце з активом у 2 медалі – «бронза» Василини Кириченко та «срібло» киянина Богдана Ядова.