На Сумщині знають, як молодим матерям здобути вищу освіту - kkd2Протягом останнього тижня вересня в рамках проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ», що реалізовується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства соціальної політики України, в Сумському державному університеті проводиться Тиждень відкритих дверей ініціативи «Університет, дружній до сім’ї».

До участі запрошуються колеги з інших вищих навчальних закладів усієї України, а також партнери проекту.

Протягом тижня відбудуться круглі столи, майстер-класи, дискусії, на яких будуть обговорені актуальні питання та досвід проектів, у т.ч. реалізованих Сумським державним університетом, серед яких – «Студентський лелека», «Університет, дружній до сім’ї», «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ», «Формування відповідального ставлення до репродуктивного здоров’я жінок “Збережи життя”».

Науковці та представники громадських організацій матимуть можливість взяти участь у науково-практичному семінарі з впровадження ґендерних підходів у навчальні програми та щоденну роботу ВНЗ. На презентаціях будуть представлені ініціатива «Заклад, дружній до сім’ї» та кращі практики планування сім’ї. Під час конференції відбудеться нагородження кращих волонтерів і переможців конкурсу школярів до Дня батька.

«Лідерство Сумського державного університету в підтримці сімей уже стало візитною карткою університету. Цікавість до цієї інноваційної діяльності постійно зростає – через це і було ініційовано проведення Тижня заходів, що наочно продемонструють наші форми роботи та здобутки. Крім того, з колегами з інших ВНЗ ми матимемо змогу обговорити шляхи оптимізації роботи з втілення дружніх до сім’ї підходів у діяльність ВНЗ, використовуючи здобутки та напрацювання інших вузів України, – зазначає керівниця проекту Ніна Світайло. – Відчуваючи підтримку з боку Міністерства освіти і науки України та Міністерства соціальної політики України, ми маємо чудові перспективи поширення ініціативи, що буде дієвим кроком у реалізації соціальних ініціатив уряду та Президента і сприятиме впровадженню принципів гендерної рівності в університетське середовище».

Заходи під час Тижня проходитимуть за підтримки Європейського Союзу, Фонду ім. Ф. Еберта в Україні, USAID.

Запрошуються представники засобів масової інформації. Будь-ласка, зв’яжіться з координаторами проекту в Сумському державному університеті стосовно акредитації представників ЗМІ (23-27 вересня, 10.00-16.00, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2. Головний корпус, конференц-зал (Г-304). Контактна інформація: тел./факс: +38 (0542) 687- 796, моб: +38-050-288-10-38. Координатор проекту: Юлія Савельєва).

За інформацією СумДУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *