Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко відвідав дошкільний навчальний заклад «Малятко» с. Киїнка Чернігівського району.

Під час візиту він оглянув приміщення та територію дитсадка, ознайомився з умовами виховання дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку, поспілкувався з педагогами.

У цьому садочку здобувають дошкільну освіту 97 дітей, він забезпечений необхідним технологічним обладнанням, меблями, розвивально-ігрове середовище відповідає сучасним вимогам. Завдяки наявності комп’ютерної техніки педагоги можуть використовувати сучасні  інформаційно-комунікаційні технології під час роботи з дітьми та в методичній роботі.

Володимир Хоменко схвально оцінив роботу закладу, відзначивши як позитив співпрацю його керівника з головою територіальної громади та районною владою, а також подарував закладу ноутбук.

«Забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти – один з ключових напрямків соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, що передбачає розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

Розуміючи, що дошкільне виховання є необхідним атрибутом для підготовки дитини до здобуття основної освіти, обласна влада працює над питанням розширення мережі ДНЗ», – наголосив голова Чернігівської ОДА.

На виконання доручень Глави держави в Чернігівській області ведеться системна робота з реалізації обласної цільової Програми розвитку дошкільної освіти на 2011-2017 роки.

На виконання цієї програми за 2010-2013 роки відкрито 52 дошкільні навчальні заклади та 49 додаткових груп, завдяки чому збільшено відсоток охоплення дошкільною освітою до 87,8 %.

Наразі робота триває. Зокрема, в Чернігівському районі в 2011 році відкрито 2 заклади – у селах Андріївка та Дніпровське, в 2012 році – 3 заклади в селах Халявин, Ведильці та Роїще, а також 2 додаткові групи у с.Редьківка та Седнівському навчально-виховному комплексі.

У 2013 році відкрито додаткову групу на 20 місць у комунальному дошкільному навчальному закладі Гончарівської селищної ради.

У жовтні 2013 року планується відкрити дошкільний навчальний заклад на 20 місць у с. Брусилів.

Розпочато ремонтні роботи приміщень для відкриття ДНЗ у с.Пакуль на 20 місць та с.Старий Білоус на 60 місць. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію приміщень ДНЗ у с. Іванівка на 35 місць та с. Анисів на 35 місць.

У 2014 році планується відкриття дошкільних навчальних закладів у с. Шибиринівка та с. Кархівка.

«Якщо в 2010 році в області у дитячі садки ходило 24 тисячі дітей, то зараз цей показник збільшився до 29 700. Отже, зважаючи на наявну позитивну тенденцію, маємо всі підстави говорити про те, що завдання Президента України будуть виконані», – зауважив голова Чернігівської ОДА.

За інформацією Чернігівської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу