Президент України Віктор Янукович визначив одним із головних пріоритетів державної політики на 2013 рік підтримку талановитої та обдарованої молоді, забезпечення права дитини на всебічний розвиток, створення необхідних умов для діяльності закладів позашкільної освіти, розширення їх мережі. За підтримки Адміністрації Президента України, Житомирської обласної державної адміністрації та особисто голови облдержадміністрації Сергія Рижука, на Житомирщині стартував соціальний проект «Надихай». У рамках проекту, 24 вересня, у Житомирській загальноосвітній школі № 16 відбувся круглий стіл на тему «Перші кроки до успіху».

«Мета проекту – підтримка талановитої молоді. Ми прагнемо допомогти повірити у свої сили старшокласникам на прикладах успішних особистостей, – говорить засновник журналу COMMUNITY, ініціатор проекту Тетяна Люлька. – А також дати можливість зрозуміти головну запоруку успіху, показати підлітку, що все можливо – було б тільки бажання!» 

На зустріч із старшокласниками, аби поділитися своїми історіями успіху, цього дня прийшли директор регіонального представництва в місті Житомирі «Ювелірного Дому ZARINA» Олена Тищенко та голова Богунської районної державної адміністрації міста Житомира Людмила Янушевич.

За словами Тетяни Люльки, ініціатори проекту хочуть зробити все можливе, щоб дорослі проявили свою громадську відповідальність перед юним поколінням, надихали його у справедливих прагненнях успіху. «На сьогодні ми відшукали понад 100 людей, які народилися на Житомирщині й стали успішними керівниками, відомими особистостями в найрізноманітніших сферах та професіях. Доля розсіяла їх по всьому світу: дехто залишився на теренах рідної області, а дехто пов’язав своє життя з іншими регіонами та країнами».

Серед учасників проекту такі відомі персони, як Ніна Матвієнко, Юрій Кот, Ірина Шинкарук, Валерій Андрійцев, Антон Молочний, Володимир Литвин та інші.

Надзвичайно важливим елементом для успішного майбутнього кожної дитини є якісна освіта. «Президент України неодноразово наголошував на важливості інтеграції української освіти до європейської освітньої системи. Важливим елементом у цьому є дошкільна освіта, – говорить заступник директора Житомирської загальноосвітньої школи №16 Ольга Малиновська. «Наша школа тісно співпрацює з дошкільним навчальним закладом № 26. Цього року зі 105 першокласників 95 дітей відвідували дитячі садки. Це дуже хороший показник, адже це – запорука успішного навчання у школі, а в подальшому досягнення цілей», – зазначила Ольга Малиновська.

На Житомирщині заплановано 15 круглих столів у школах міста та близько 30 – в області.

У рамках проекту створюється книга «Енциклопедія успіху» – справжнє дослідження щодо теми реалізації особистості. Книга розповсюдять по бібліотеках, школах і вищих навчальних закладах Житомира.

За інформацією Житомирської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу