Уроки мужності - до 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників - lljkЗ 16 до 20 вересня в усіх закладах освіти пройшли зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни – мешканцями міста Новомосковська, проводилися літературні читання, круглі столи, науково-практичні-конференції тощо. У шкільних бібліотеках працювали виставки «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

20 вересня 2013 року в усіх закладах освіти проведений єдиний урок мужності «Новомосковськ у роки війни. Партизанськими стежками» за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни. У цьому заході взяли участь 6 660 учнів 1 – 11 класів та 24 ветерани Великої Вітчизняної війни. 

20 та 21 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах відбулася акція «Букет ветерану». Учні шкіл привітали квітами 104 ветеранів Великої Вітчизняної війни.

21 вересня 2013 року в межах проведення Дня міста, присвяченого 70-річчю визволення м. Новомосковська від німецько-фашистських загарбників та 437-й річниці з дня заснування міста, 300 учнів шкіл взяли участь у загальноміському святковому мітингу. Також учні загальноосвітніх шкіл взяли участь у «Ярмарку дитячої творчості».

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *