Про це в прямому ефірі обласного радіо повідомив заступник начальника Управління освіти і науки Сумської ОДА Анатолій Тронь.

«Система дистанційного запису себе виправдала. Якщо в серпні в черзі було зареєстровано 697 дітей, то сьогодні – 165 осіб. Це означає, що у вересні 532 дитини отримали путівки до дошкільних навчальних закладів області», – сказав Анатолій Тронь. 

Посадовець зазначив, що ініціатива Президента щодо зростання розмірів допомоги при народженні дитини – один із чинників покращення демографічної ситуації в регіоні. Зважаючи на демографічні тенденції, за три роки Сумщина подолає спад кількості учнів у навчальних закладах. Прогнозується, що з 2016 року щорічний приріст дітей становитиме приблизно 600 осіб, повідомив заступник профільного управління облдержадміністрації.

«У зв’язку з позитивною динамікою народжуваності особливої актуальності набуває питання забезпечення рівного та відкритого доступу кожної дитини до закладів освіти. З цією метою в області розширюється мережа дитячих садків, впроваджуються інноваційні технології, зокрема, система електронного запису в дошкільні навчальні заклади», – наголосив  Анатолій Тронь.

За інформацією Сумської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу