Цієї суботи відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської), біології, фізики і всесвітньої історії.

Репетиція справжнього ЗНО по всій країні розпочнеться об 11.00. Про місце проходження пробного тестування кожен учасник може дізнатися з персональної сторінки на сайті центру оцінювання якості знань свого регіону. У день проходження пробного ЗНО абітурієнти повинні мати при собі паспорт або свідоцтво про народження, запрошення (реєстраційну картку) і квитанцію про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування.

Цього року вартість участі у пробному тестуванні платна: вартість складання одного предмета – 84 гривні. Однак абітурієнти зможуть потренуватися тільки на двох предметах: 24 і 31 березня.

Якщо учасник не зміг відвідати пробне тестування з будь-якої причини, сплачені кошти не повертаються. Але в такому разі протягом трьох днів на пункті пробного тестування можна отримати комплект тестових матеріалів і потренуватися вдома.

Перевіряти свої тестові роботи учасники будуть самостійно після виконання всіх завдань. Для цього після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, кожен отримає листівку «Як визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання з предмета» та правильні відповіді до бланка А.

Як повідомили в Київському регіональному центрі оцінювання якості знань, пробне тестування не є обов’язковим для абітурієнтів. Однак участь у ньому допоможе вступникам побачити свої «слабкі місця», відчути атмосферу ЗНО та підготуватися психологічно. Адже «репетиція» зовнішнього оцінювання, за словами керівника Київського РЦОЯО нічим не відрізнятиметься від справжньої процедури складання тестів.

Нагадаємо, що, згідно з графіком, визначені дати проведення ЗНО: 15 травня – хімія, 17 травня – російська мова, 19 травня – географія, 21, 22 травня – математика, 24 травня – всесвітня історія, 26 травня – іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська), 28, 29 травня – українська мова і література, 31 травня, 1 червня – історія України, 5 червня – фізика, 7 червня – біологія. Додаткова сесія ЗНО-2012 відбудеться з 18 по 22 червня. Загальна кількість предметів, обраних для здачі тестів, не повинна перевищувати чотирьох.

 Анна Цяцько

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу